Jsme hrdým sponzorem Nitto ATP Finals – tenisového turnaje mistrů v Londýně. A v Brně jsme s vámi už 10 let! Proto jsme se rozhodli oslavit tyto dvě události společně s vámi. Všem těm, kteří v době konání Nitto ATP Finals přijdou do vybraných sportbarů, dáme pivo či nealko ZDARMA. Akce samozřejmě platí i pro naše zaměstnance. Ti dostanou pivo či nealko zdarma poté, co se prokážou naší vstupní kartou.
u

Jak na to

Kdy na to

Kde na to

Jak na to

  1. Doneste svůj vytištěný životopis do námi vybraných sportbarů. Alternativně můžete donést nazdobený tenisák. (Tenisák můžete nazdobit až na místě, k dispozici budou fixy).
  2. Odevzdejte životopis či tenisák obsluze sportbaru.
  3. Vyžádejte si hořkou odměnu v podobě piva. Nebo nealkoholického nápoje.

Kdy na to

Akce probíhá během konání Nitto ATP Finals – od neděle 11. 11. 2018 do neděle 18. 11. 2018. První zápas mezi Kevinem Andersonem a  Dominicem Thiemem začíná v 15:00, tak ho neprošvihněte! Vezměte své kámoše a jděte spolu na tenis!

Kde na to

Můžete si vybrat ze dvou Tipsport barů podle toho, který je vám sympatičtější (anebo bližší). První z nich se nachází na v Žabinách na Minské 1, druhý je kousek od centra na Divadelní 6.

Sportbar na Minské

Sportbar na Divadelní

Upozornění: Akce je omezena pouze na 1 životopis, který je váš vlastní a reálný. Jeden den můžete donést maximálně 1 ozdobený tenisák. Pořadatel akce, firma Nitto Denko Czech, si vyhrazuje právo akci kdykoliv ukončit.

O turnaji

Turnaj Nitto ATP Finals je vrcholem roku na okruhu ATP. Na turnaj se kvalifikuje pouze osm nejlepších singlových hráčů na světě a osm deblových dvojic. Hráči jsou rozděleni do dvou skupin po čtyřech, přičemž do semifinále postoupí pouze první dva. Od roku 2009 se tento turnaj koná v Londýně, který ho pod značkou Nitto ATP Finals bude hostit až do roku 2020.

O firmě Nitto

V Brně letos završujeme první desetiletku na českém trhu. Celosvětově slaví v roce 2018 značka Nitto Denko dokonce sté výročí! Zde je naše krátká vizitka.

Vyrábíme díly pro luxusní automobily. Díky nim výrobci světových značek používají tenčí plechy a ušetří tak na materiálu. A auta jsou tím pádem lehčí. Používáme unikátní pryžový materiál z rozemletých pneumatik, takže jsme šetrní k životnímu prostředí. Další „neviditelné“ díly vyrábíme pro telefony či počítače.

 

Nitto: Jsme téměř všude. InkogNitto.