Benefiční běh na podporu hospice svaté Alžběty v Brně

Jsme hrdí na to, že jsme se jako firma opět zapojili do benefičního běhu na podporu hospice svaté Alžběty v Brně. Tento 7. ročník běhu se konal v sobotu 13.6.2024 a jeho cílem bylo nejen zvýšit povědomí o důležité práci, kterou hospic vykonává, ale také finančně podpořit jeho činnost.

Naše firma vyslala na startovní čáru celkem 13 účastníků, kteří se s nadšením zapojili do této charitativní akce. Všichni běžci se snažili podat co nejlepší výkon a zároveň si užívali krásného dne stráveného ve společnosti kolegů a dalších účastníků běhu. Nutno vyzdvihnout, že naše kolegyně Simona Staňová se umístila na krásném třetím místě v kategorii žen na trase 5,7 km.

Po skončení běhu jsme se všichni sešli v prostorách zahrady hospice svaté Alžběty, kde jsme společně poobědvali pizzu. Byla to skvělá příležitost k odpočinku po sportovním výkonu a zároveň k neformálnímu setkání a povídání. Atmosféra byla velmi přátelská a uvolněná, což ještě více umocnilo naše nadšení z účasti na této akci.

Doufáme, že naše účast na tomto běhu bude inspirovat další firmy a jednotlivce, aby se zapojili do podobných charitativních akcí a podpořili organizace, které pomáhají lidem v těžkých životních situacích. Děkujeme všem, kteří se na organizaci běhu podíleli, a těšíme se na další ročník!