Tento rok byl výjimečný v mnoha věcech.

Pandemie koronaviru se dotkla nás všech. Bez ohledu na věk nebo postavení, nám všem to změnilo život. Najednou činnosti, které jsme dřív dělali automaticky bez přemýšlení nás nyní donutily se zamyslet, jakou volnost jsme měli a v mnoha případech si jí nevážili.

Ať už jde o prosté nakupování, pobyt s přáteli či rodinou nebo se jedná o různé volnočasové aktivity,  najednou jsme byli limitováni, což pro nás všechny znamenalo velkou změnu a každý z nás se musel k vzniklé situaci adaptovat, byť to vůbec nebylo lehké.

I nás v Nittu se to dotklo. Nemohli jsme zorganizovat akce, které jsme měli v plánu a jednou z nich je i  každoroční vánoční večírek. Vánoční večírek je pro nás nejenom příjemnou zábavou, ale hlavně poděkováním všem zaměstnancům za odvedenou práci v rámci celého roku. Proto jsme se rozhodli alespoň částečně kompenzovat zrušený večírek a věnovat svým zaměstnancům dárkové vouchery – flexi passy, které mohou využít během celého následujícícho roku.

Současná situace nám není lhostejná, a tak jako další zpestření všedních dnů jsme zaměstnancům zajistili drobnou pozornost ve formě obědu. Každý si mohl vybrat ze dvou jídel. Tato maličkost sice nenahradí samotný vánoční večírek, ale snažíme se alespoň v rámci možností zaměstnancům tento předvánoční čas zpestřit.

Myslíme i nadále pozitivně a již se těšíme na organizaci dalšího večírku. Nyní máme tu správnou motivaci uspořádat pro naše zaměstnance něco originálního.

Děkujeme všem za pochopení a doufáme, že příští rok se zase budeme moci společně potkat a pobavit se s kolegy v jiném než pracovním prostředí.

Přejeme vám krásné a pohodové Vánoce a doufáme, že se v novém roce sejdeme v plném počtu a zdraví.

Za HR Lenka Schuermans