Druhý ročník Nitto dětského dne v ZOO Brno

Minulý týden se v ZOO Brno konal již druhý ročník Nitto Dětského dne, který přilákal rekordní počet účastníků – více než 100 lidí.

Po příchodu do VIP zóny ZOO byli malí účastníci nadšeně přivítáni dinosaurem, který se stal okamžitým hitem. Děti měly možnost si s dinosaurem vyfotit památeční snímek, který jim připomene tento nezapomenutelný den.

Pro všechny účastníky bylo po celou dobu akce zajištěno bohaté občerstvení. Po slavnostním zahájení se děti vydaly na soutěžní stezku, která je provázela kolem Exotária a vedla až k Tropickému království. Tato soutěžní aktivita propojila děti, které s nadšením běhaly od stanoviště k stanovišti, vyplňovaly soutěžní kvízy a sbíraly body. Po vyhodnocení výsledků byly děti odměněny cenami, diplomem a vstupem do Lanáčku, oblíbené atrakce v ZOO.

Následovala volná zábava, která nabídla dětem různé aktivity, ze kterých si mohly vybrat. Od skákacího hradu přes malování na obličej až po návštěvu dětské zoo v přilehlém prostoru, děti měly možnost prozkoumat a objevovat nové zážitky.

Celý den byl provázen úsměvy, radostí a veselou atmosférou. Rodiče a prarodiče se zapojili do aktivit společně s dětmi a vytvořili tak nezapomenutelné vzpomínky.

Pořadatelé Nitto Dětského dne v ZOO Brno byli nadšeni z velkého zájmu zaměstnanců a rekordní účasti. Tento úspěch je důkazem, že takovéto akce mají pozitivní vliv na společenství a přispívají k vytváření příjemného prostředí pro děti.

Lenka Schuermans
HR, GA & Communications Dept.
12.6.2023