Letošní velmi zajímavou běžeckou událostí se stal již 5.ročník závodu Night Run. Celá událost byla velice dobře zorganizována a pobavilo se zde spousta sportovních nadšenců. Náš tým NITTO DENKO CZECH čítal celkem devět členů z toho osm zaměstnanců a jednoho rodinného příslušníka.

Dorazila i hrstka kolegů, kteří přišli podpořit náš tým. Pouze jeden nejodvážnější se odhodlal účastnit se hlavního závodu na 10km. My ostatní jsme zvolili poloviční variantu běhu na 5km, a to zejména proto, že to byl běh charitativní a výdělek byl věnován na boj proti rakovině prsu.

Účast byla velká a rozdalo se takřka osmnáct set startovních čísel. Asi ve 20,15 byl odstartován běh na 5 kilometrů. Zhruba pět set závodníků vyběhlo po trase kolem řeky. Čas vítěze 18:21.60 je zatím letos nejrychlejším časem závodu na pět kilometrů.

Závod na deset kilometrů se již odehrával pod rouškou tmy s povinnými čelovkami a nebylo vyjímkou, že se na start postavil i vítěz závodu na pět kilometrů. Podruhé však nezvítězil, doběhl čtvrtý.  Vítěz se cílem prohnal v čase 33minut a 51sekund.

Byla to výborná běžecká událost a všem doporučujeme příští rok vyzkoušet!