Vzhledem k dopadu pandemie COVID-19 se letos akce Nitto ATP Finals 2020 konala bez publika za zavřenými dveřmi. Tento rok jsme tak měli možnost sledovat Turnaj Mistrů pouze online nebo na placených televizních kanálech. Aby Nitto však pomohlo svým zaměstnancům pocítit co nejvíce tak skvělou atmosféru, poskytlo jim přístupy k tenisové online televizi a sdílelo pravidelně něco navíc, co za normalních okolností neuvidíme.
Mohli jsme si prohlédnout londýnskou O2 arenu z tak trochu jiného úhlu. Nahlédnout do místa bojiště,  šaten hráčů a zázemí areny. Zhlédli jsme sestřihy ze zákulisí, sestřihy turnajů, ale také video pozdravy od hráčů.
Přestože je tento rok v mnoha ohledech jiný s porovnáním s uplynulými roky, snažíme se své zaměstnance povzbudit a nabídli jsme jim hned několik aktivit, do kterých se mohli zapojit, a byli tak co nejblíže k této oblíbené události.
V prvé řadě jsme ještě před vypuknutím ATP Finals distribuovali každému zaměstnanci opakovatelně použitelnou Nitto ATP roušku. Poskytnutím této roušky jsme přispěli nejen k udržení bezpečnosti a zdraví našich zaměstnanců, ale také k našemu ‘‘One Nitto feeling‘‘. Mohli jste také zahlédnout hráče a celý tým ATP v totožné roušce.
Každý se pak mohl zapojit do foto výzvy  ‘‘Chraň svůj úsměv‘‘, díky které tak zaměstnanci mohou vyhrát vstupenky s přespáním na Nitto ATP Finals 2021, které se přesouvá do italského Turína. Hlavní úlohou této foto výzvy bylo sdílet fotografii v Nitto ATP roušce a za každou sdílenou fotografii Nitto také přispělo na charitu!
V druhé řadě byl spuštěn nový web s názvem ‘‘Nitto ATP Finals Employee Online Event“,  který byl vytvořený výhradně pro zaměstnance Nitto a sloužil k tomu, aby se všichni mohli zapojit do aktivit a soutěží spojeným s Nitto ATP Finals a vyhrát tak zajímavé ceny. Mezi ně se řadí další foto výzva s názvem ‘‘Jsem vítěz‘‘ , navíc v rámci CSR aktivit mohli zaměstnanci přispět na UNICEF . Za zmínku stojí to, že částkou, kterou přispěli zaměstnanci, následně přispěla i firma, a tak na UNICEF putovala 2x tak velká částka.
A kdo samotný turnaj vyhrál? Ruský hráč Daniil Medveděv získal v neděli 22.11.2020 největší titul své kariéry a po dvou hodinách a 43 minutách zvítězil nad šampiónem US Open Dominicem Thiemem.
Vítězi gratulujeme a věříme, že se za rok v Turíně opět setkáme a užijeme si tu pravou atmosféru na vlastní kůži!