Každý rok lidé na celém světě oslavují 8. března jako Mezinárodní den žen. A slaví se různě! Ženy, slečny, dámy jsou obdarovávány svými protějšky, aby jim projevili svou úctu a uznání.

I my v naší společnosti již několikátým rokem obdarováváme naše milé kolegyně malou pozorností, abychom vyzdvihli to, že ženy a jejich práce si opravdu vážíme. I přes současnou situaci ani tento rok nebyl výjimkou.

Snažíme se vytvářet takové pracovní prostředí a kamarádský kolektiv, aby se v něm ženy cítily pohodlně a příjemně.

Proto při oslavě tohoto dne nesmí rozhodně chybět květiny, které krásně podtrhnou ženskost. Tento rok jsme našim zaměstnankyním udělali radost žlutými tulipány a čokoládou, navíc doplněné vitamíny. Dokonce i pánové měli možnost si odnést kytku či čokoládu pro svoji partnerku domů.

I přes to, že se momentálně nacházíme v této nelehké době koronaviru jsme udělali maximum, abychom kolegyním vyčarovali úsměv na tváři, ikdyž se musí skrývat za rouškou nebo respirátorem. O předání kytic, čokolád a vitamínů se za přísných hygienických podmínek postaral HR manažer Richard Rettegy společně s vedoucími směn.

Jak je všeobecně známo – nic není samozřejmé a každá maličkost se počítá – proto věříme, že tuto malou pozornost od firmy ocení každá kolegyně, a že při nejmenším udělala radost, o což nám především jde.

Děkujeme za to, že jsme mohli být součástí.

Za HR oddělení Lenka Schuermans