Nitto Way Seminář v NCZ

Ve dnech 22.-24.3.2022 jsme pořádali Nitto Way Seminář. Je to program určený pro nově příchozí zaměstnance, který je má seznámit s kulturou a filozofií Nitto a tím tak usnadnit proces své integrace do společnosti. Tento program není ale určen pouze pro naše české zaměstnance, ale je dostupný všem zaměstnancům ze všech poboček Nitto EMEA.  Každoročně se tento program koná v jiné zemi – my tak měli po covidové pauze možnost přívítat celkem 15 účastníků z různých poboček – Nitto Maďarsko, Nitto Belgie, Nitto Turecko, Nitto Italy, Nitto Scandinavia a z naší pobočky NCZ se zůčastnili 2 kolegyně.

Tyto tři dny byly velmi náročné, program nabitý, jedno školení následovalo druhé, ale pevně věříme, že program byl zajímavý a plný užitečných informací, které účastníci využijí při své každodenní práci.

Nevyužijí ale pouze znalosti nabyté tímto programem, ale také kontakty, které si mezi kolegy z ostatních poboček vytvořili. Obecně je tento program ve společnosti velmi oblíbený.

Pojďte se se námi podívat na foto report!

Účastníci semináře během školení.

Večerní program – Prohlídka kostnice sv. Jakuba, která je 2. největší kostnicí v Evropě a prohlídka městem s odborným výkladem. Následovala večeře ve formě tříchodového menu tradiční české kuchyně.

 

Prohlídka výrobních prostor Nitta.

Večerní program druhého dne-navštěva kubánské restaurace Havana. Nechyběl welcome drink Piňa Colada servírovaný v ananasu, degustace rumů a soutěž v hodu kokosem na cíl. Bohatá večeře formou rautu, nechybělo také jejich vyhlášené carpaccio!

Děkujeme všem za účast a doufáme, že se znovu uvidíme!