I lestos naše společnost pokračuje ve sponzorství turnaje Mistrů v Londýně. Turnaj byl zahájen v neděli 10. listopadu v londýnské O2 aréně a byla to opět velkolepá událost.

Zaměstnanci společnosti z regionu EMEA měli i letos možnost zapojit se do programů, kde mohli získat vstupenky na odpolední nebo večerní program v průběhu první tří dnů turnaje. Novinkou letošního roku byla možnost získat jedinečnou možnost – nezapomenutelný zážitek pro děti  zaměstnanců – doprovodit při začátku utkání jednoho z hráčů na kurt. Všichni zájemci se mohli do 31. května 2019 přihlásit a v pondělí 3. června 2019 zjistili, zda se právě oni stali šťastnými výherci.

Z NCZ jsme měli celkem 3 šťastlivce, kteří byli vylosováni a získali tak nejen 2 vstupy na zápas čtyřhry a dvouhry, ale i ubytování v krásném hotelu v centu Londýna.

Moje šance na výhru byla letos dosti snížena, vzhledem k tomu, že jsem vyhrála loni. Přesto jsem o tuto událost nepřišla a stala jsem se součástí týmu, který tyto programy pro zaměstnance zajišťoval. Bylo to senzační. Mým úkolem jakožto průvodce bylo provázet skupinu výherců a jejich doprovodu z hotelu na exhibici novinek z portfolia produktů nitto, která se konala v perfektně připravených prostorách hotelu na protější straně řeky Temže nedaleko Westminster Abbey, Big Benu a Parlamentu. Nejen ranní procházka byla velice poutavá, ale i veškeré informace,  které se zde účastníci dozvěděli , byly ohromující. Nitto je opravdu velice inovativní a každým rokem dokáže překvapit svým vývojem. Asi po půlhodinové přednášce z oblasti novinek, jsme se přesunuli na Westminster Pie, kde nás čekala loď, která celou skupinu odvezla až k O2 Aréně.

Zde bylo pro všechny zajištěno malé občerstvení a pak už se všichni přesunuli na svá místa, aby mohli na vlastní kůži poznat, jak turnaj probíhá.

Naše skupina nepatřila mezi nejpočetenější, ale byla velice různorodá. Byla zde kolegyně z Turecka, která pro nitto pracuje prvním rokem, ale také kolega z Belgie, který pro nitto pracuje více než čtyřicet let. Byli tu i kolegové, kteří do Londýna cestovali hodinu, dvě.. ale i kolega z Jižní Afriky, jehož let trval jedenáct hodin. Všichni společně jsme pak sledovali odpolední  zápasy čtyřhry mezi německou dvojcí K. Krawietz, A. Mies a J.Rojer, H Tecau. Po druhé hodině jsme pak viděli strhující boj mezi budoucím letošním šampiónem Stefanosem Tsitsipasem a Danielem Medvědevem. A bylo se opravdu na co dívat. To, že sledujeme vítěze turnaje jsme netušili, ale zápas to byl pro divácké oko opravdu poutavý.

Po skončení zápasu se někteří vydali na cestu k domovu, jiní zůstávali a opět se nalodili a dopravili se zpět do centra, aby si užili večerní taje velkoměsta. Program byl u konce.