Sbírka „Knoflík spojuje“

U příležitosti Mezinárodního dne poranění míchy, který spadá na 5.září jsme se zapojili do sbírky s názvem ‘‘Knoflík spojuje‘‘.

Sbírka „Knoflík spojuje“ je charitativním projektem organizace ParaCENTRA Fenix, který se zaměřuje na pomoc lidem s poraněním míchy. ParaCENTRUM Fenix již mnoho let poskytuje důležitou podporu lidem, kteří se potýkají s touto složitou diagnózou, a snaží se zlepšit jejich kvalitu života. Razí heslo:  „Být vozíčkářem znamená víc než jen sedět na vozíku!“.

V rámci této sbírky jsme všichni měli možnost přispět tímto způsobem:

  • Zakoupením charitativního knoflíku: Každý zaměstnanec mohl zakoupit jeden nebo více knoflíků s logem ParaCENTRA Fenix, přičemž veškerý výtěžek byl předán organizaci.
  • Zasláním dárcovské SMS: Další možností bylo podpořit sbírku tím, že zaměstnanci mohli zaslat dárcovskou SMS nebo zaslat libovolnou částku pomocí QR kódu.

Díky úsilí každého z nás se pouze v hotovosti podařilo vybrat 3.600 Kč . Tato částka představuje jednu z nejvyšších ze všech firem, které byly osloveny k účasti v této sbírce (vybrané v hotovosti). Děkujeme všem našim zaměstnancům za jejich dobročinnost a za to, že se stali součástí této iniciativy.