Jedná se o akci, která se každoročně ve společnosti Nitto pořádá, za účelem uznání aktivit týmů  z různých poboček, za účelem podpory inovačních projektů neboli zlepšováků na jednotlivých pracovištích. Letos se tato soutěž konala online, dne 27. října 2020. Původně mělo slavnostní vyhlášení probíhat u nás ve dnech 9. a 10. června, ale kvůli pandemii COVID-19 byla tato „fyzická“ událost zrušena.

V letošním roce se nezměnil jen styl prezentace. Výběr GATE projektů byl rozdělen do 3 kategorií: Contribution (příspěvek), Developement (vývoj) a Safety (bezpečnost). Celkem bylo zapojeno 11 týmů se svými inovativními projekty.

 

Po 3 hodinách prezentací těchto projektů byly vyhodnoceni výherci v každé kategorii:

Contribution: (NBB) Filtrační systém chladicí vody
Developement: (NCZ) Inovace mzdového procesu, převedení mezd do NCZ
Safety: (NBE) Ergonomická vylepšení oddělení Adhesive- &Poly

NCZ se podařilo zvítězit s jedním z projektů v kategorii Development. Výhra ve finanční podobě bude rozdělena všem zúčastněným týmům v NCZ na podporu jejich projektů a zejména týmové podpory.

Zlepšování bude probíhat i nadále. Poděkování patří všem přednášejícím za vynikající přípravu, týmovou práci a prezentaci.

Gratulace vítězům!

Těšíme se na výherce v příštím roce!

Jakožto velká nadnárodní společnost působící v mnoha zemích světa pravidelně pořádáme během roku různé výzvy a soutěže pro všechny naše zaměstnance. Každá pobočka, každý zaměstnanec má možnost se do těchto soutěží zapojit.

Kromě EMEA GATE Competition to v tomto roce jsou: Nitto Group Awards, Nitto Innovation Challgenge, Sanshin Global Competition a Nitto Anniversary Award. Jde zejména o prestiž a vývoj nových technologií, které jsou šity přímo na míru našim zákazníkům a pravidelně je jim představujeme v době konání Turnaje Mistrů v Londýně, kam zveme jak naše nejvýznamnější zákazníky, tak i výherci všech soutěží.