Ve zdravém těle zdravý duch. V sobotu 17.6.2017 jsme se sešli ve sportovním klubu Jundrov, abychom prověřili naše sportovní nadání během historicky 1. sportovního dne naší společnosti. K dispozici jsme měli prostory pro fotbal, tenis, nohejbal, pingpong, volejbal, basketbal, kuželky a pro ty nejmenší dětské hřiště.

Jelikož je potřeba po sportovním výkonu doplnit energii, bylo zajištěno i občerstvení. Začínali jsme Hasičskou soutěží, kdy si každý účastník mohl zasoutěžit a pokusit se proběhnout dráhy s různými nástrahami. Po chvíli odpočinku a lehké svačince z grilu se za začínajícího deště začal hrát fotbalový zápas. Jakmile jsme opět dočerpali potřebnou energii, konal se turnaj v šipkách, lukostřelbě a střelbě airsoftovými zbraněmi.

Protože nám počasí nepřálo, nestihli jsme sice všechny naplánované aktivity, ale všichni přežili a odnesli jsme si spoustu pozitivních zážitků a dobrou náladu. Po závěrečném přepočítání se akce zúčastnilo celkem 64 návštěvníků, konkrétně 29 našich zaměstnanců, 16 manželů, manželek či partnerů a 16 dětí. Sportu zdar v roce 2018!