Úspěšný odchyt ptactva v našem skladě

V nedávné době byli zaměstnanci našeho skladu překvapeni neobvyklou návštěvou – nějakým záhadným způsobem se dostali do jejich pracovního prostoru poštolky. Z tohoto důvodu jsme přivolali odborníky na ochranu přírody a odchyt ptactva, aby se jim dostalo co nejlepší péče a zachránili se bez újmy.

Tato firma prokázala nejen odbornou zručnost, ale také pečlivý přístup k zacházení s volně žijícími živočichy. Jejich tým se postaral o bezpečný odchyt a zajistil, že všechny poštolky byly bez úhony. Následně byly propuštěny zpět do přírody, kde mohou pokračovat ve svém přirozeném životě.

V uznání skvělé práce, kterou firma na odchyt ptactva odvedla, se management společnosti rozhodl poděkovat jejich týmu a věnovat peníze, které byly ušetřeny z odměny za nulovou nehodovost*

* V rámci nulové nehodovosti poskytujeme zaměstnancům 1x za měsíc oběd zdarma. Všichni zaměstnanci mají ale možnost volby – tohoto benefitu využít, a nebo odmítnout a věnovat tyto peníze k dobročinným účelům.

Tato iniciativa nejenže ocenila úsilí a zručnost týmu, který se podílel na odchytu ptactva, ale také podtrhla angažovanost společnosti v dobročinných akcích a podpoře komunitních hodnot. Zaměstnanci byli rádi, že mohou být součástí organizace, která nejen dbá o bezpečnost a pohodu svých pracovníků, ale také o přírodu a potřebné dobročinné projekty.

HR oddělení
1.11.2023