Posledním pracovním dnem v roce 2019 pro nás byl pátek 20. prosince. Ti z nás, kteří v práci vydrželi až do konce i všichni ostatní, kteří již čerpali dovolenou, byli pozváni na Vánoční večírek. Letos již po třetí v řadě, konaný v prostorách kongresové haly hotelu Holiday INN.

Vše bylo pěkně nachystáno a programově organizováno na řádnou a dlouho oslavu. Program začal v sedm hodin, ale protože se hosté trousili pomalu, s oficiálním zahájením a proslovem pana ředitele jsme vyčkali a start o hodinu posunuli. Večírek byl odstartován a všichni, kteří dorazili, se mohli vrhnout do ochutnávání jídla z bohaté nabídky hotelového rautu. Mimo jídlo se pro všechny otevřel i fotokoutek, kde vzniklo spousta bláznivých skupinových fotografií. Jako překvapení jsme zajistili pana karikaturisty, u kterého si hosté mohli nechat udělat vtipnou památku.

Kolem deváté hodiny odstartovalo losování čísel Tomboly. Každý host u příchodu obdržel číslo a wellcome drink. Všechny lístky do Tomboly byli výherní a cen bylo opravdu hodně. Ať už to byly malé dárky v podobě sady do koupele či bomboniéry nebo větší balíčky s lahvinkou dobrého vína, na každého se dostalo. Hlavní ceny letos byly: Víkendový pobyt pro dva v Grandezza hotel, poukaz na Den Exclusive v Maximus Spa a poukaz na pobyt v Maximus Spa.

 

Po vylosování cen byli na programu Casino Games. Pro všechny přítomné jsme přichystali možnost zahrát si s fiktivními penězi na Ruletě či vyzkoušet, jak se hraje Black Jack, a v neposlední řadě i karetní hru Poker. Tyto hry byly ukončeny o půl noci a hráči, kteří získali nejvíce peněz, vyhráli hodnotné ceny v podobě 3 lahví exkluzivních karibských rumů. Na prvním místě s 3.300 dolary se umístil náš material handler Martin S. Na místě druhém s částkou 2.300 dolarů kolegyně na mateřské Eva V. a o bronz se na poslední chvíli přihlásil obchoďák Marek S.

Již během doby, kdy se zapálení hráči věnovali hře, si ostatní mohli nechat zahrát na přání a společně s dalšími kolegy se vyblbnout na tanečním parketě. Tuto aktivitu přerušilo jen vyhlášení výsledků a skupinka lidí vydržela až do čtvrté hodiny ranní, kdy jsme tanec zarazili a v poklidu se mohli přesunouti domů a věnovat se přípravám na blížící se vánoční svátky.