Nitto Denko Czech získává EcoVadis Platinum

Nový rok 2023 jsme nemohli začít lépe. Čemu za to vděčíme? Naše společnost dosáhla dalšího úspěchu v EcoVadis hodnocení a získala platinovou medaili! Tím se řadí mezi 1% nejlépe hodnocených společností, a to na celosvětové úrovni.

Plně si uvědomujeme důležitost, kterou Nitto přikládá udržitelnosti a ESG segmentu , a proto jsme tvrdě pracovali, abychom tohoto cíle dosáhli. V tomto úsilí i nadále pokračujeme, abychom se neustále zlepšovali a udrželi si platinovou úroveň.

Postup vedoucí k platinové medaili

  • Rok 2021 první nahrání dokumentů k posouzení a získání stříbrné medaile
  • Rok 2022 druhý ročník a získání zlaté medaile – zlepšení v „Environmentální části“ a „Udržitelném nákupu“
  • Rok 2023 získání platinová medaile – zlepšení v oblastech ,,Práce a lidská práva“ a „Etika“

Richard Rettegy, HR,GA & Communications Manager – vedoucí týmu NCZ Ecovadis a odpovědná osoba za sekce ‚‚Práce a lidská práva‘‘ a ‘‘ Etika‘‘: ,,Jsme především velmi hrdí, že jsme dosáhli takového úspěchu! 

Když jsme s hodnocením EcoVadis před třemi lety začínali, byla hodnota a důležitost posuzovaných témat vnímána jinak. Všechno kolem nás se mění a společnost také. Hodnoty a principy, které Nitto dosud vyznávalo, se staly hodnotami a principy, které nyní vyznává i společnost. Vydali jsme se stejným směrem, kterým se nyní ubírá i společnost. To nám dokazuje, že jsme na dobré cestě, přirozeně se sjednocujeme nejen se společností, ale i se svým okolím.

Děkujeme všem, kteří přispěli a podíleli se na dosažení tohoto velkého úspěchu!