Nitto Dětský den 2022

Dne 4.6.2022 jsme uspořádali pro naše zaměstnance a jejich malé ratolesti Nitto Dětský den. Obvykle je tato událost organizována v areálu naší společnosti, ale tentokrát jsme udělali změnu a tato akce se konala v krásném prostředí brněnské ZOO. Příroda a zvířata jsou dětem blízká, a tak to byla sázka na jistotu.

Ostatně prostředí brněnské ZOO nám je velmi blízké – podporujeme ZOO adopcí losa evropského, o kterém se můžete dozvědět více zde.

Strávili jsme společně krásný den, pojďte se s námi podívat na foto report!

Oficiální program byl zahájen v 11 hodin, kdy se děti setkali s kontaktními zvířátky. Ošetřovatelka zvířat dětem jednotlivá zvířátka představila a sdělila mnoho zajímavých informací, také dětem umožnila si je pohladit. Děti byly nadšené, že se setkávají s králíkem, fretkou, ježkem bělobřichým, želvou nebo dokonce i s užovkou.

Druhá v pořadí byl komentovaná prohlídka ZOO SAFARI části. Vše, co se děti dozvěděly z obou naučných bloků pak mohly zúročit v zábavném kvízu. Všechny děti uspěly, dostaly diplom a pamětní medaile.

Pozbytek odpoledne se děti mohly dobrovolně zapojit do několika připravených aktivit. Ať už kreativní dílničky, kde si mohly vyrobit výkres či butonky se zvířátky nebo se mohly povozit na poníkovi.

Na závěr jsme dětem připravili mini diskotéku s pěveckým vystoupením.

Dětem se akce líbila.