Operátor/ka skladu příjmu materiálu

Jste spolehlivým zaměstnancem a hledáte dlouhodobé zaměstnání? Naše společnost Nitto Denko Czech s.r.o. – česká pobočka japonské nadnárodní korporace Nitto Denko, specializující se na výrobu v automobilovém průmyslu, hledá právě Vás!!!

Náplň práce

příjem a kontrola skladovaného materiálu či zboží
evidence pohybů skladu
práce se systémem SAP
vystavování pravidelných inventur a reportů
zodpovědnost za správnost vyhotovení exportních dokumentů vč. CMR

Požadujeme

SŠ vzdělání
samostatnost, spolehlivost a pečlivost
logické myšlení a zájem o práci
znalost práce v SAP, MS Excel
AJ slovem i písmem výhodou nikoliv podmínkou
výborný zdravotní stav a fyzickou zdatnost
řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou
praxe na podobné pozici výhodou

Nabízíme

stabilní a dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr (HPP)= práce na plný úvazek
smlouva na dobu: určitou 1 rok, následně prodloužení na dobu neurčitou
dovolená: 25 dnů + za každé tři odpracované roky, jeden den dovolené navíc

benefity: docházkový bonus 3.000,- Kč (při splnění všech směn v měsíci), 13. plat (roční bonus) + VĚRNOSTNÍ BONUSY a pravidelný roční nárůst mzdy na základě hodnocení zaměstnance, příspěvek na stravování do mzdy, pitný režim na pracovišti zajištěn, PIZZA DAY, vitaminový balíček a očkování proti chřipce, dotovaná MultiSport karta, vánoční večírek, Mikulášské balíčky pro děti zaměstnanců, kompletní pracovní oděv je poskytován zaměstnavatelem, včetně pravidelného praní oděvů, možnost: parkování před budovou pracoviště, zaměstnanecký program na tenisový turnaj mistrů Nitto ATP FINALS v Turíně, soutěže Do práce na kole/ běžecké soutěže, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění a další.

Doplňující informace

V případě, že Vás výše uvedená pracovní pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a motivační dopis na e-mail simona.stanova@nitto.com.

Děkujeme za Vás čas, Nitto Denko Czech.

Vložte dokument ve formátu .pdf, .odt, .doc nebo .docx

Kliknutím na výše uvedný odkaz "Odeslat", s souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění, výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím služby www.nitto.cz. Tyto údaje poskytuji společnosti, která je zadavatelem tohoto inzerátu výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.!!!!!!